Szkolenie 5-6 października 2017 – „Zakażenia szpitalne – kolejne zagrożenia dla małopolski”

SZANOWNI PAŃSTWO

Zarząd Małopolskiego Stowarzyszenia Komitetów i Zespołów ds. Zakażeń Szpitalnych serdecznie zaprasza na kolejne szkolenie.

„ZAKAŻENIA SZPITALNE – KOLEJNE ZAGROŻENIA DLA MAŁOPOLSKI”

Szkolenie odbędzie się 5-6 października 2017 w Hotelu Novum
w Niepołomicach ul. Grunwaldzka 15H.

Szkolenie dedykowane jest dla przewodniczących zespołów kontroli zakażeń szpitalnych, pielęgniarek epidemiologicznych, lekarzy, mikrobiologów, pielęgniarek, pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz wszystkich zainteresowanych tym tematem.
Szczegółowy program szkolenia będzie umieszczony na stronie internetowej Stowarzyszenia w zakładce Aktualności.
Termin zgłoszenia udziału w szkoleniu upływa 15 września 2017 roku, liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Dla osób chętnych zapewniamy dojazd autokarem w obie strony.
Szkolenie jest płatne:

  • dla Członków Stowarzyszenia, którzy opłacili bieżące składki członkowskie – 150,00 zł
  • dla osób, które nie opłaciły składek członkowskich – 300,00 zł
  • dla osób, które nie są  Członkami Stowarzyszenia – 300,00 zł
  • dla przedstawicieli Firm – 300,00 zł dodatkowa opłata za przewóz autokarem (w obie strony) – 20,00zł.

Opłatę należy dokonać na konto Stowarzyszenia 45 1240 4432 1111 0000 4723 3344 w tytule przelewu proszę wpisać: opłata za szkolenie 5-6.10.2017, nazwisko i imię osoby biorącej udział w szkoleniu. Osoby opłacające przejazd dopisują „autokar”. Prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia wpłaty.
W szkoleniu można wziąć udział tylko po zarejestrowaniu się na stronie internetowej Stowarzyszenia malopolskie-zakazenia.pl.

  • osoby już posiadające swoje konto na stronie internetowej Stowarzyszenia wybierają opcję „Zapisz się” umieszczoną na stronie głównej na dole ekranu,
  • osoby nie posiadające własnego konta po wejściu przez zakładkę „LOGOWANIE” zakładają swoje konto w rubryce „Rejestracja”. Dopiero po otrzymaniu informacji od administratora potwierdzającej założenie konta, zapisują się na szkolenie wybierając opcję „Zapisz się” umieszczoną na stronie głównej.

Z poważaniem:
w imieniu Zarządu Prezes
mgr Małgorzata Krzystek-Purol